Книги, Які Має Прочитати Кожен Ux Ui Та Продуктовий Дизайнер Uxpub Дизайн-спільнота
Щоб людині було приємно працювати, нічого не відволікало уваги та не викликало роздратування, створюйте візуально привабливий інтерфейс. Оскільки робота з UX передбачає проведення різноманітних досліджень, справжній профі об’єктивний і не спирається на особистий досвід і думку. Мається на увазі нестандартний підхід до вирішення проблем та генерація сміливих ідей.
Додатково передбачені 32 практичних завдання, що перевіряються досвідченими спеціалістами. Учні не просто отримують фідбек для аналіза помилок, а й завжди можуть проконсультуватися та з’ясувати незрозумілі питання. UX, або User Experience, — це дизайн користувацького досвіду, який охоплює всі аспекти взаємодії користувача з продуктом. На відміну від UI, UX стосується не лише візуальних елементів, а й загального сприйняття продукту. Основна мета UX дизайну — зробити користування продуктом максимально зручним і приємним. Це стосується як логіки навігації, так і реакції системи на дії користувача.
Що Таке Дизайн Досвіду Користувача (ux)?
Таким чином, з часом ви зможете сформувати свій стиль та бачення. Ця робота лягає на дизайнерів користувальницького інтерфейсу (UI-дизайнер). Саме вони повинні вибирати колірні схеми і форми кнопок – ширину ліній і шрифти, які використовуються для тексту. Якщо узагальнити, то дизайнери користувальницького інтерфейсу створюють зовнішній вигляд інтерфейсу програми. У результаті на конференції вас можуть так і не дочекатися, а ваш досвід користувача навряд чи назвеш приємним.
Це одна з основних вимог до будь-якого цифрового продукту. Перш за все, UI-дизайнери повинні переконатися, що обрана ними візуальна мова відповідає класу додатку. Якщо ваша команда розробляє додаток для подорожей, важливо вивчити, які інші додатки для подорожей розроблялися в минулому. Це може також включати швидкі візуальні прототипи і A/B-тести різних можливих версій зовнішнього вигляду інтерфейсу, щоб визначити, якій із версій надають перевагу користувачі. Незважаючи на різні функції, UI та UX дизайнери працюють у тісній співпраці. Вони мають спільну мету — створити продукт, який не лише виглядає добре, але й працює зручно та ефективно.
- Навігація в додатку/на сайті здається логічною або не піддається логіці?
- Враження користувачів поняття абстрактне, а, отже, в UX-дизайні потрібно продумувати прототипи поведінки, вивчати моделі поведінки і тестувати варіант, що вийшов.
- UI дизайн відповідає за те, як продукт виглядає, тоді як UX дизайн — за те, як він працює.
Зовнішній вигляд продукту має бути привабливим і одночасно зрозумілим, що допомагає користувачам легше освоїти продукт і використовувати його з комфортом. Досвід користувача програми визначається тим, як вони взаємодіють. Чи є досвід плавнішим та інтуїтивним чи незграбним та заплутаним?
Якщо попередня книга навчала грати за правилами, то ця пояснює, як їх порушувати. Так, UI/UX дизайн — це більш широке та ємне поняття, ніж веб-дизайн. За даними DOU, середня зарплата українських UI/UX-дизайнерів у середині 2023 року становила $1600. Це більше, ніж у графічних дизайнерів ($1150), 3D-художників ($1500), але трохи менше, ніж у Game-дизайнерів ($1800). Таким чином, UX/UI дизайн відіграє значну роль у SEO-просуванні сайту.
Ux/ui-дизайнер (мобільні Додатки)
Затребуваність на ринку праці залежить від досвіду, навичок та кількості наявних кейсів фахівця. Перше, чим ui ux курси потрібно зайнятись UI/UX дизайнеру — напрацювати портфоліо. Практику новачки можуть здобути на онлайн-курсах, виконуючи завдання для друзів чи знайомих або замовлення на фриланс-біржах за символічну плату. Щоб залишатися конкурентоспроможним в цій індустрії, слід постійно розвиватися та слідкувати за трендами в дизайнерських рішеннях. Дизайнери користувальницького інтерфейсу хочуть, щоб їх дизайн інтерфейсу виділявся і був таким, що запам’ятовується. Але це повинно бути збалансовано з тим, щоб люди розуміли призначення елементів, які ви розміщуєте на екрані.
Ui/ux: Різниця Більш Наочно
Для розробки прототипів інтерфейсів фахівець повинен володіти різними інструментами, у тому числі Adobe CC, Sketch, Figma тощо. Також бажаний досвід створення UI-компонентів, іконок та зображень. UI-дизайнеру потрібно вміти працювати в графічних редакторах і програмах для прототипування, бути уважним, а також знати основи маркетингу, композиції, типографіки та теорії кольору.
Тому багато хто з них продовжують працювати у вільному плаванні на фрілансі, стрибаючи від одного замовника до іншого. В першу чергу, потрібно визначитися, що вам ближче – UI (складання візуального оформлення) або UX (продумування логіки взаємодії користувача і інтерфейсу). Також, слід розуміти, що дизайн – це не той випадок, коли можна сказати “я художник, я так бачу”. Цей процес включає в себе створення прототипів, таких як каркасна візуалізація елементів інтерфейсу, який необхідний для більш точного вимірювання реакції користувача на тестовану функціональність. Це може також включати швидкі візуальні прототипи і A/B-тести різних можливих версій зовнішнього вигляду інтерфейсу, щоб визначити, якій з версій віддають перевагу користувачі. Поняття включає в себе всі знання та враження, які користувачі отримують під час роботи з веб-сайтом або додатком.
Багато роботодавців шукають фриланс-фахівців, встановлюючи погодинну, місячну або ставку. Після скасування призупинення chukreiev знову зможе коментувати та публікувати публікації. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Палітра кольорів,шрифти,зображення,кнопки,іконки,анімація,меню,слайдери,сітки і їх види,форми та їх компоненти,розташування об’єктів.